Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022
24 czerwca 2022r o godzinie 9:00 na boisku szkolnym miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uczestniczyli w nim uczniowie klas I-VIII, dyrektor szkoły Pani Hanna Kirchhof, Kierownik ds. Oświaty Pani Wiesława Wróblewska, przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Dobracka-Zawada, Grono Pedagogiczne oraz Rodzice.
Uczniowie klasy ósmej przekazali sztandar młodszym kolegom, po którym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie na zakończenie szkoły podstawowej. Następnym punktem uroczystości było przemówienie Pani dyrektor, a następnie klasa siódma pożegnała starszych kolegów, życząc im pomyślności i dalszych sukcesów w kolejnych etapach ich edukacji.
Ósmoklasiści pożegnanie szkoły podstawowej rozpoczęli od zatańczenia „Poloneza”, następnie podziękowali Pani dyrektor, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, za życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia.
Po podziękowaniach i pożegnaniach Pani dyrektor wraz z wychowawcą klasy ósmej wręczyła ósmoklasistom świadectwa ukończenia szkoły i nagrody najlepszym uczniom, a także listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniającym się w nauce. Następnie zostały wręczone świadectwa i nagrody pozostałym klasom.
W tym roku zostały wręczone statuetki dla klas z najwyższą średnią w nauce oraz dla klasy z najwyższą frekwencją. Najwyższą średnią miała klasa IV, a najwyższą frekwencję w szkole klasa V. Gratulacje!!!
Uwieńczeniem uroczystości był poczęstunek przygotowany dla nauczycieli i absolwentów przez rodziców uczniów klasy ósmej.
 
Drodzy Uczniowie, życzymy Wam szczęścia, radości i osiągania wszystkich zamierzonych celów. Niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
 
Tekst: Anna Rogożyńska
Zdjęcia: Monika Ciecińska
Data dodania: 2022-06-27 17:01:00
Data edycji: 2022-06-27 17:01:46
Ilość wyświetleń: 85
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook