
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju szachowym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Koszelewach, osiągając bardzo dobry wynik zajmując II miejsce w klasyfikacji drużynowej. W skład drużyny weszli: Kornel Bielecki, Kacper Kasprowicz, Kornel Kasprowicz, Igor Piątkowski, Łukasz Truszczyński oraz Kacper Bielecki.
W klasyfikacji indywidualnej znakomicie zaprezentował się Kacper Bielecki, aktualny mistrz województwa, który wykazał się znakomitymi umiejętnościami szachowymi, potwierdził swoją wysoką formę i znalazł się w gronie najlepszych zawodników turnieju.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów szachowych.
Tekst i zdjęcia: Edyta Łużyńska

13-220 Rybno
Rumian 12