Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Resetowanie ustawień
Reset

Od pierwszej klasy do trzeciej – nasze wspomnienia

Od pierwszej klasy do trzeciej – nasze wspomnienia
Trzy lata minęły zdecydowanie za szybko. Choć nasza wspólna droga rozpoczęła się w drugiej klasie, zdążyliśmy przeżyć razem wiele pięknych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Były sukcesy, wycieczki, uroczystości, codzienny śmiech i mnóstwo wspólnych wspomnień.
Wyjątkowym momentem był czwartek, kiedy odwiedziła nas była wychowawczyni klasy – Pani Marzenka. Wspólnie wróciliśmy wspomnieniami do wydarzeń z ostatnich trzech lat. Rozmawialiśmy o najpiękniejszych chwilach i z uśmiechem przypominaliśmy sobie wszystko, co przeżyliśmy jako klasa. Dzieci przygotowały dla Pani Marzenki piękną niespodziankę – zaśpiewały piosenkę i złożyły serdeczne życzenia. Pani Marzenka również skierowała do uczniów ciepłe życzenia oraz wręczyła im drobne upominki, sprawiając wszystkim wiele radości. Nie zabrakło uśmiechów, wzruszeń i wielu ciepłych emocji. Dziękujemy Pani Marzence za odwiedziny, pamięć i wspólnie spędzone chwile.
W ostatnich dniach rozmawialiśmy również o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji, aby letni wypoczynek był nie tylko pełen radości, ale przede wszystkim bezpieczny.
 
Kochani Trzecioklasiści, dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas, uśmiech i wszystkie piękne chwile. Życzę Wam powodzenia w klasie czwartej, wielu nowych sukcesów, wspaniałych przyjaźni oraz słonecznych, radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!
 
Monika Ciecińska
Udostępnij
Data dodania: 2026-06-26 21:49:25
Data edycji: 2026-06-26 21:52:41
Ilość wyświetleń: 8
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej