Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Resetowanie ustawień
Reset

Mikołajki w klasie III i podsumowanie konkursu „Mikołajkowa ozdoba na choinkę” – dzień pełen radości i świątecznego nastroju

Mikołajki w klasie III i podsumowanie konkursu „Mikołajkowa ozdoba na choinkę” – dzień pełen radości i świątecznego nastroju

6 grudnia w klasie III panowała wyjątkowa atmosfera. Już od rana uczniowie z niecierpliwością oczekiwali wizyty Świętego Mikołaja. Kiedy tylko pojawił się w sali, dzieci powitały go z ogromną radością. Mikołaj przyniósł duży worek prezentów i każdemu dziecku wręczył mikołajkowy upominek, wywołując wiele uśmiechów i wzruszeń.

W sali rozbrzmiewały świąteczne piosenki i kolędy, które uczniowie śpiewali z prawdziwym entuzjazmem, tworząc ciepły i magiczny klimat. Dzieci już dzień wcześniej zadbały o świąteczną atmosferę – wspólnie ubrały choinkę, zawieszając na niej kolorowe ozdoby, dzięki czemu sala prezentowała się wyjątkowo odświętnie. I tu podziękowania za podarowanie choinki składam Rodzicom Kornela J.- dziękuję.

Tego dnia odbyło się również podsumowanie klasowego konkursu zorganizowanego przez wychowawcę „Mikołajkowa ozdoba na choinkę”. W konkursie wzięło udział 14 uczniów, którzy przygotowali przepiękne, pomysłowe prace. Komisja miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie ozdoby były starannie wykonane i niezwykle kreatywne. Ostatecznie przyznano po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca, a pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

Miejsce 1:
Jakub W. i Kacper K.

Miejsce 2:

Matylda W. i Antoni K.

Miejsce 3:

Mateusz S. i Paweł P.

Wyróżnienia otrzymali:

Kacper M., Jakub K., Zosia R., Kornel J., Alan D., Daria Ż., Maciej K. i Szymon J.

Wielkie GRATULACJE!

 

Każde dziecko otrzymało także drobny upominek za udział w konkursie, co było miłym dopełnieniem całej uroczystości.

Na zakończenie tego pełnego emocji dnia dzieci wspólnie obejrzały świąteczną bajkę, odpoczywając i ciesząc się chwilą. Na zakończenie dnia dzieci zgodnie mówiły, że był to wspaniały, pełen magii dzień, który na długo pozostanie w ich pamięci.



Tekst i zdjęcia: Monika Ciecińska

Data dodania: 2025-12-06 00:02:37
Data edycji: 2025-12-06 00:05:15
Ilość wyświetleń: 18
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej