Podkreślenie linków
Reset
Reset

Medal dla GSZS Delfin Rybno

Historyczny, pierwszy medal rangi ogólnopolskiej dla Klubu GSZS Delfin Rybno wywalczyła zawodniczka Maja Rozentalska podczas VIII Mistrzostw Polski młodziczek w zapasach. Zawody odbyły się w dniach 15-17.11.2019 r w Dzierżoniowie. Brązowy medal i piąte miejsce to najlepsze wyniki w dotychczasowych występach zawodniczek trenujących w SP w Rumianie. Klaudia Świniarska także walczyła o brązowy medal ale nieznacznie uległa zawodniczce z Gogolina i ostatecznie piąte miejsce w Polsce jest także dużym sukcesem zawodniczki. Drużyna z Rybna zajęła 10 – 12 miejsce na 59 klubów startujących na zawodach. Warto zaznaczyć że brązowa medalistka Mistrzostw Polski Maja Rozentalska jeszcze rok jest w grupie młodziczek i ponownie w przyszłym roku może walczyć o medal. Trenerem sekcji zapaśniczej w Rybnie jest Mirosław Gajewski. Oto wyniki zawodniczek startujących na zawodach: